אודותנו

חברת דה-ליאו מעניקה שירותי רגולציה במיקור חוץ, לארגונים ומפעלי תעשייה, בתחום הנדל"ן והבינוי. החברה מומחית בתהליכי תכנון ובנייה בתעשיית המזון, אשר הינה בעלת הדרישות הרגולטוריות המחמירות ביותר בישראל.

אודותנו

חברת דה-ליאו מעניקה שירותי רגולציה במיקור חוץ, לארגונים ומפעלי תעשייה, בתחום הנדל"ן והבינוי. החברה מומחית בתהליכי תכנון ובנייה בתעשיית המזון, אשר הינה בעלת הדרישות הרגולטוריות המחמירות ביותר בישראל.

הצוות שלנו

אלון דה-לאו

כלכלן, בוגר אוניברסיטת בן גוריון בנגב. יועץ ומנהל פרויקטים עם ניסיון של למעלה מ-35 שנים בתחומי הנדל"ן ובענף הבניה. בשנים 2000-2010 ניהל את כלל נכסי הנדל"ן של 20 מפעלים ומרכזי הפצה של קבוצת תנובה. ב 11 השנים האחרונות בעלים ומנכ"ל בחברת דה-ליאו בע"מ.

יובל דה-לאו

עורך דין, מתמחה במיסוי מוניציפלי. בעל ניסיון רב בטיפול ברישיונות עסק, היתרי בניה ותכניות בנין עיר. מנכ"ל משותף בחברת דה-ליאו בע"מ.

"דברים גדולים נעשים על ידי סדרה של דברים קטנים המצטרפים יחדיו"

וינסנט ואן גוך

ההתמחות שלנו בתעשיית המזון

לחברתנו ניסיון של כ-35 שנים בתחומי הנדל"ן ובכלל זה בענף הבניה. במשך השנים סיפקנו ייעוץ ושירותי ניהול פרויקטים נדל"ניים לארגונים גדולים וחברות, וכן לקונצרן קבוצת תנובה, שהיינו אחראים על ניהול כלל ענייני הנדל"ן והבינוי שלו במשך עשור, בשנים 2000-2010.

ההתמחות והידע הרב שלנו בתחום תעשיית המזון, הכפופה לחוקים ולתקנות המחמירות ביותר בחוק בישראל, מאפשרים לנו לספק שירות איכותי ומהיר לכל חברה או ארגון, בכל תחום, בהצלחה וביעילות רבה, תוך יצירת יתרון יחסי עבורם, המבוסס על הבנה כלכלית ומשפטית גבוהה שלנו בתחום ניהול נכסי נדל"ן.

הרקע המקצועי שלנו

חברת דה-ליאו בע"מ מטפלת במאות אלפי מטרים בנויים ברחבי הארץ – בין אם במתן שירותי ניהול נדל"ן שוטף, ובין אם עבור פרויקטים ספציפיים.

לחברה מערכות יחסים רבות שנים עם רשויות וגופים רגולטורים בכל רחבי הארץ, אשר מסייעות לנו להתמודד ולפתור בעיות מורכבות עבור לקוחותינו. לאורך השנים התמודדנו עם תביעות של היטלי פיתוח בשווי מיליוני שקלים מצד רשויות מקומיות ומועצות, תוך הצלחה להפחית חיובים באופן משמעותי עבור לקוחותינו. התמודדנו ביעילות גם עם שומות ארנונה מורכבות, וכן עם בעיות תכנוניות מורכבות כגון: תבעו"ת, שימושים חורגים, היתרי בניה ועוד.

פנו אלינו לקבלת שירות מקצועי ומנוסה, המבוסס על חשיבה  אסטרטגית, נקיטת יוזמה לפתרון כל בעיה, וניהול נכסי הנדל"ן שלכם בראש שקט.

מוכנים להתחיל עם
שירותי ניהול מקצועיים?

פנו לקבלת שירותי ניהול נדל"ן באופן שגם תמשיכו להיות מעורבים ובשליטה, וגם תרוויחו מהידע והניסיון הרב שלנו

דילוג לתוכן